Історія Concorde Capital

2004

ЗАСНУВАННЯ КОМПАНІЇ

Ігор Мазепа заснував компанію Concorde Capital.

Першими до команди приєдналися десять чоловік, котрі повірили в ідею створення унікальної та успішної інвестиційної компанії.2004-2008

ІНТЕНСИВНИЙ РОЗВИТОК

Concorde Capital проводить приватні та публічні розміщення українських компаній на Київській, Франкфуртській та Лондонській фондових біржах.

Відкриваються нові напрямки бізнесу: управління активами, операції з нерухомістю.

Команда компанії у цей період розширюється до 250 чоловік. Concorde Capital займає лідируючі позиції серед радників із залучення приватного капіталу в Україну, використовуючи такі інструменти як IPO, M&A, а також стає одним з найбільш активних торговців акціями українських компаній – містком між українськими компаніями та зарубіжними інвесторами.2008-2009

ПЕРЕГЛЯД БІЗНЕС-СТРАТЕГІЇ В ПОСТ-КРИЗОВИЙ ПЕРІОД

Цей період відзначився відтоком іноземного капіталу з українського ринку акцій на фоні глобальної фінансової кризи. Concorde Capital швидко відреагував на зміни та переглянув свою бізнес-стратегію, сконцентрувавшись на нових напрямках діяльності.

Компанія інтенсивно нарощує експертизу у торгівле облігаціями, надає послуги з вирішення боргових проблем для українських компаній, продовжуючи готувати їх до виходу на міжнародні біржі.2010-2013

ВІДНОВЛЕННЯ ТА ЛІДЕРСТВО

Concorde Capital активізувався на ринках капіталу, котрі відновилися завдяки проведенню низки угод IPO та приватних розміщень акцій. Компанія розпочала надавати послуги з розміщення корпоративних облігацій, відновила свої позиції в сегменті M&A, а також закрила перші угоди з реструктуризації боргів корпоративних клієнтів.

Concorde Capital приділяє більше уваги ринку локальних та міжнародних облігацій.2014-2017

ТРАНСФОРМАЦІЯ БІЗНЕС-СТРАТЕГІЇ В УМОВАХ НОВИХ ВИКЛИКІВ ДЛЯ УКРАЇНИ

Суттєво знизився інтерес зарубіжних інвесторів до українських активів у зв'язку з високими політичними ризиками країни та загостренням проблеми суверенного боргу.

Concorde Capital трансформував бізнес-стратегію та сфокусувався на укріпленні експертизи на локальному ринку, виступаючи фінансовим радником з реструктуризації боргів, M&A, залучення боргового фінансування всередині країни. При цьому залишається активним і на міжнародних ринках – став першим українським інвестбанком, котрий вдало провів операцію з перепрофілювання єврооблігацій українського емітента (ПАТ «Укрзалізниця»).2018 - нині

УКРІПЛЕННЯ ПОЗИЦІЙ ТА ВІДКРИТІСТЬ НОВИМ МОЖЛИВОСТЯМ

В епоху нових можливостей Concorde Capital розвивається, укріплює власні позиції на локальному ринку, підсилює експертизу в інвестиційно-привабливих сферах економіки (енергетика, сільське господарство, нерухомість, онлайн трейдинг), готується до нових розміщень еврооблігацій та стає інвестиційний радником уряду з приватизації великих українських держпідприємств.

В 2019 році Concorde Capital купує українські активи міжнародної групи Heidelberg Cement та портфель проблемних кредитів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Залучає інвесторів для медичної мережі «Добробут». Займається реструктуризацією боргів групи компаній Immer Group («Укрпластик»), а також виступає інвестиційним радником Фонду держмайна України щодо підготовки до приватизації таких держпідприємств як «Президент-Готель» (Київ), вугільна компанія "Краснолиманська" та фармацевтичний завод «Індар».