ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНКІНГ

Залучення інвестицій, позикове фінансування, продаж та придбання бізнесу в Україні та за кордоном, розробка стратегії капіталізації

Залучення капіталу

Concorde Capital консультує компанії в процесі пошуку і залучення додаткового капіталу – як акціонерного, так і боргового, для фінансування подальшого зростання і розширення бізнесу, реалізації нових капіталомістких проектів, а також часткового cash-out поточних акціонерів.

Акціонерний капітал

Операції по залученню акціонерного капіталу, як публічного, так і приватного, традиційно були основою нашого інвестиційно-банківського бізнесу.

 • IPO і Приватне розміщення акцій

  Комплексна організація процесу залучення фінансування шляхом продажу міноритарної частки широкому колу інституційних та індивідуальних інвесторів з подальшим лістингом акцій компанії на одній зі світових або українських фондових бірж.

 • Private Equity і Venture Capital

  Залучення акціонерного капіталу за допомогою продаж міноритарної частки в компанії одному або декільком фондам прямих інвестицій. Наша команда також активно займається сприянням в організації та супроводом інвестиційних раундів серед міжнародних та локальних венчурних фондів для швидкозростаючих компаній із сектору технологій.

Борговий капітал

Команда Concorde Capital має значний досвід в організації залучення різних форм боргового фінансування для компаній, включаючи супровід клієнта на всіх етапах спілкування з кредитно-банківськими установами і борговими інвесторами.

 • Кредитування бізнесу

  Ми займаємося пошуком, структуризацією і комплексним супроводом залучення для компаній кредитно-банківського фінансування як для закриття поточних операційних потреб, так і для реалізації довгострокових капіталомістких проектів. Concorde Capital має довгостроковий досвід активної співпраці з найбільшими банками України, а також міжнародними фінансовими інституціями (EBRD, IFC, EIB, FМO).

 • Випуск внутрішніх та зовнішніх облігацій

  Комплексна організація та структуризація процесу випуску боргових інструментів, котрі не передбачають застави (облігацій), як на українському, так і міжнародному ринку боргового капіталу (єврооблігації).

 • Мезонінне фінансування

  Залучення гібридного беззаставного фінансування у формі комбінації боргового та акціонерного капіталу для фінансування розширення і підтримки високих темпів розвитку бізнесу.

КонтактиВсі контакти

Керуючий директор інвестиційно-банківського департаменту
[email protected]
+38 044 391 55 05
Віце-президент інвестиційно-банківського департаменту
Директор з оригинації
[email protected]
+38 044 391 55 77