Наші проекти

Кривий Ріг Цемент

Вітчизняний лідер з виробництва високоякісних будівельних матеріалів. Кривий Ріг Цемент має три напрямки бізнесу: цемент, бетони та гранітний щебінь. Основні активи компанії -- цементні заводи у Кривому Розі, Кам’янському та Амвросіївці (знаходиться на тимчасово окупованій території); бетонний вузол у Кривому Розі; гранітний кар'єр у Дніпропетровській області.

Компанія володіє кар'єрами, які забезпечують необхідну сировину для виробництва цементу (вапняк, глина). Кар'єри розташовані у Дніпропетровській та Донецькій областях.

Кривій Ріг Цемент реалізує різноманітні види цементів, призначені для виробництва бетонів, що використовуються в промислових та громадських будівельних об'єктах. Штат компанії налічує понад 1000 співробітників.

https://krcement.com/


Мережа медичних клінік "Добробут"

Найбільша в Україні медична мережа «Добробут» успішно працює на ринку з 2001 року. Компанія володіє найбільш впізнаваним брендом серед приватних клінік. Клієнти мережі отримують послуги в повному обсязі (поліклінічне обслуговування, стаціонар, невідкладна допомога для дорослих і дітей) в Києві. "Добробут" здійснює медичний супровід як в Україні, так і за кордоном. В усіх підрозділах мережі «Добробут» фахівці працюють за єдиним стандартом якості надання послуг. https://www.dobrobut.com/


Коттеджне містечко GoodLife Park

Закрите котеджне містечко клубного типу Goodlife Park знаходиться в 14 км від Києва в напрямку Вишгорода. Сучасні котеджі розташовані в лісі біля каналу Дніпра. Поруч знаходиться Київське водосховище. Містечко повністю автономне, оскільки має всю необхідну інфраструктуру для повноцінного життя: ресторани, банний комплекс, дитячий садок, Гостьовий будинок, міні-готель, басейн, тенісні корти, спортзал, пляж, марину для яхт, ангар, вертолітні майданчики, сервісну компанію іншу інфраструктуру. https://goodlifepark.ua/about-us/


Заміський готельно-ресторанний комплекс SHELEST

SHELEST-заміський Готельно-ресторанний комплекс в лісі на березі каналу Дніпра. Комплекс включає ресторан, паб, дитячий і дорослий відкриті басейни, гостьові будинки, готель, вертолітні майданчики, причал для катерів. Надалі планується будівництво івент-холу, житла для довгострокової оренди та продажу.


MAKEUP

MAKEUP-провідний європейський гравець онлайн-торгівлі в сегменті косметичних товарів. Працює в 14 країнах, серед яких: Австрія, Болгарія, Італія, Казахстан, Молдова, Німеччина, Польща, Білорусь, Румунія, Словаччина, Угорщина, Україна, Чехія. На закордонні продажі припадає половина виторгу. Також компанія управляє інтернет-магазином дитячих товарів Panama.ua.компанія планує розширити свою діяльність на нових ринках Європейського Союзу, включаючи Францію, Іспанію, Португалію, Великобританію, Швейцарію, країни Бенілюксу і Балкан.


Група компаній «Енергозбереження»

Група компаній» енергозбереження " займається поставками теплової енергії, реконструкцією старих і установкою нових модульних котелень. Її силами було введено в експлуатацію 51 котельню загальною потужністю понад 54,5 МВт. Зараз в розробці знаходиться 13 котелень загальною потужністю 26,6 МВт. Діяльність групи охоплює 6 областей (Львівська, Волинська, Закарпатська, Житомирська, Вінницька). Перспективи розвитку передбачають розширення діяльності в Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Київській областях.


Sela Energy

Компанія реалізує комплексні рішення для розробки родовищ з опцією власних інвестицій. Пріоритетом Sela Energy є підбір оптимальних передових рішень для оптимізації прибутковості і видобутку. Наприкінці січня 2021 року придбала ліцензію на видобуток газу на ділянці площею 79 кв. км у Львівській області, розвідані запаси газу на родовищі – 748 млн куб. м., попередня оцінка загальних запасів – 12.1 млрд куб. м.

http://selaenergy.in.ua/


Янтарне родовище "Центр Сонячне ремесло"

Центр 'Сонячне ремесло' — Перша приватна компанія в Україні, яка легально займається видобутком бурштину-сирцю.

У травні 2021 року компанія почала розробку родовища «Володимирець-Східний» (смт. Володимирець, Рівненська обл.), загальною площею 83 га. за попередніми геологічними дослідженнями, запаси становлять близько 40 тон бурштину-сирцю.

Також в рамках реалізації проекту була запущена онлайн-платформа ambertrade.com.ua для продажу бурштину на відкритих аукціонах.

Сумарні інвестиції в реалізацію проекту склали близько 5 млн доларів.

КонтактиВсі контакти

Керуючий директор інвестиційно-банківського департаменту
[email protected]
+38 044 391 55 66
Директор з оригинації
[email protected]
+38 044 391 55 77