Concorde Capital став партнером криптобиржі Kyrrex

Провідна українська інвестиційна компанія Concorde Capital стала партнером регульованої криптовалютної біржі Kyrrex. Зокрема, компанія інвестував у токен KRRX, пресейл котрого розпочався 25 жовтня 2021 року на офіційних ресурсах Kyrrex та триватиме до 25 листопада 2021 року.

“Токен KRRX – наша друга інвестиція у криптовалютні проєкти. Ми бачимо великі перспективи на цьому ринку, тому намагаємося заходити у різні інфраструктурні проєкти й вже зараз можна сказати, що вони мають успіх”, - сказав керуючий директор інвестиційно-банківського департаменту Concorde Capital Сергій Чуйкін.

Токен KRRX – це власний службовий токен екосистеми Kyrrex. Його можна використовувати для всіх продуктів та функцій, доступних на платформі: OTC, трейдинг, депозитна програма, реферальна програма, онлайн-банкінг. А ще він дає ексклюзивні переваги всім власникам KRRX – низькі комісії при спотовій торгівлі, підвищений APY у депозитній програмі, знижку на використання Trade Ideas, підвищений кешбек у магазинах-партнерах за використання токену.

Інформація про компанії:

Concorde Capital - провідна українська інвестиційна компанія, заснована у 2004 році. Надає повний спектр міжнародних брокерських та інвестиційних послуг, а також займається прямими інвестиціями такі сфери, як медицина, ринок будматеріалів, нерухомість, енергетика, видобуток корисних копалин і IT. Використовуючи різні фінансові інструмент та інноваційний підхід до угод, Concorde Capital залучив понад 4 млрд доларів для українських компаній у сфері металургії, автомобілебудування, нерухомості, а також хімічному, нафтогазовому, сільськогосподарському та фармацевтичному секторі. Генеральний директор та засновник компанії - Ігор Мазепа.

Kyrrex була заснована у 2016 році як глобальна інвестиційна, платіжна та фінансова екосистема, яка усуває розрив між традиційним банкінгом та криптовалютами, надаючи повний набір продуктів та послуг для кожного, незалежно від місцезнаходження.

Kyrrex – перший у світі глобальний цифровий банк, який трансформує традиційний фінансовий світ та пов'язує його з онлайн-фінансами та торгівлею криптовалютами. Тепер обмінювати фіатні валюти на цифрові активи і навпаки стало простіше, ніж будь-коли, і все це можливо завдяки єдиній платформі. Основна місія компанії - це створення глобальної системи фінансових продуктів без географічних, юридичних та тимчасових кордонів, доступної будь-кому, хто бажає з будь-якої точки світу.”

Бути в курсі всіх анонсів можна, підписавшись на офіційні соціальні мережі Kyrrex:
Twitter - https://twitter.com/Kyrrexcom
Facebook - https://www.facebook.com/kyrrexcom
Instagram - https://instagram.com/kyrrexexcha
Telegram EN - https://t.me/kyrrex_official_en
Telegram RU - https://t.me/krrxtalk