В Україні здійснили першу оплату криптовалютою за допомогою картки Weld Money

29 жовтня 2021 року команда криптовалютного стартапу Weld Money провела першу в Україні оплату за допомогою своєї картки. Транзакція була зроблена через POS-термінал за допомогою гаманців Google Pay та Apple Pay. До цього повсякденні оплати були неможливі через великі комісії в блокчейн та недосконале легальне поле в країнах СНД.


«Наша перша транзакція стала доказом того, що платежі криптовалютою в Україні це можливо, а головне, зручно як для користувачів, так і для бізнесів», - прокоментував подію із засновник Weld Money Олексій Бобок.


На даний момент компанія здійснює фінальні роботи із запуску програми Weld у мобільній та десктопній версії. Вже створено MVP продукт, який в даний час проходить тестування і буде представлений користувачам найближчим часом.


Weld Money вже інтегрувався з кількома банками України та Європи.


«Ми активно розширюємо власну партнерську мережу як в Україні, так і за її межами. А найближчим часом ми оголосимо про партнерство з одним із ключових гравців глобального ринку платежів!» – доповнює співвласник Weld Money Олексій Мерецький.


Провідна українська інвестиційна компанія Сoncorde Capital – одна з перших зацікавилася та стала партнером Weld Money.


Weld Money стали першими, хто запропонував легальний варіант для проведення розрахунків у будь-якій країні з використанням криптовалюти. Обмін криптовалюти відбувається у юрисдикціях, де є відповідне законодавство, а розрахунок відбувається через звичну картку. Це дозволяє застосувати такі розрахунки для будь-якого торговця у будь-якій країні з використанням технології Weld Money.


Відео-презентацію, де показано як розраховуватись криптовалютою можна переглянути на YouTube-каналі Weld Money.


Більше про проект Weld Money: https://t.me/weldmoney


Пропозиції щодо розвитку криптоплатежів можна залишити в Telegram-чаті: https://t.me/weld_ua