Anna Konstantinova
Director of Public Relations
[email protected]
+38 044 391 55 77

«Центр «Сонячне ремесло» планує втричі збільшити видобуток бурштину до кінця 2021 року

Компанія «Центр «Сонячне ремесло» з видобутку та переробки бурштину, інвестором котрої виступає Concorde Capital, планує збільшити обсяги видобутку бурштину.

ТОВ «Центр «Сонячне ремесло» розширює видобуток бурштину та запускає нову, розроблену власними фахівцями, додаткову установку з видобутку бурштину. Новий модернізований мобільно-сортувальний комплекс вже введено в експлуатацію. Загальний обсяг інвестицій в придбання та монтаж нового обладнання склав близько 200 тис. доларів. Шляхом застосування передових технологій та сучасного обладнання підприємство збільшить виробничі потужності компанії в три рази.

«Завдяки новій установці ми плануємо вийти на показник не менш ніж тонна бурштину на місяць. Вже зараз ми бачимо, що можемо не зупиняти видобуток до заморозків -5. Ми бачимо потребу ринку у якісній сировині та плануємо збільшити виробництво у 2022 на 30%», - розповів генеральний директор «Центр «Сонячне ремесло» Юрій Благодир. 

Він зазначив, що в стратегічні плани компанії входить збільшення ліцензійних площ, нарощування обсягів добичі, налаштування переробки сировини під потреби ринку, а також заліснення відпрацьованих територій. 

Нагадаємо, що інвестором компанії «Центр «Сонячне ремесло» є компанія Concorde Capital, яка вже вклала в проєкт понад 5 млн доларів.

Для потенційних та існуючих клієнтів компанія створила вебпортал www.ambertrade.com.ua за допомогою якого можна:
  • Взяти участь в аукціоні з придбання бурштину
  • Ознайомитись з асортиментом, умовами співпраці та цінами на сировину
  • Ознайомитись з компанією її документацією та дозволами

Довідка про компанії:

«Центр «Сонячне ремесло» – приватне підприємство в Україні, яке здійснює видобуток та переробку бурштину-сирцю на родовищі «Володимирець-Східний». Компанія отримала спеціальний дозвіл на користування надрами з метою видобутку бурштину загальною  площею понад 83 га до 2029 року. 

Concorde Capital – провідна українська інвестиційна компанія, заснована у 2004 році. Надає повний спектр міжнародних брокерських та інвестиційних послуг. Використовуючи різні фінансові інструменти, компанія залучила понад 4 млрд доларів США для українських компаній у сфері металургії, автомобілебудування, нерухомості, а також хімічному, нафтогазовому, сільськогосподарському та фармацевтичному секторі. Генеральний директор та засновник компанії – Ігор Мазепа.