Ігор Мазепа: вигідно інвестувати можна і під час коронакризиси

Ігор Мазепа, інвестбанкір та Генеральний директор Concorde Capital впевнений, що заробляти можна і під час коронакризи. Важливо ставити амбіційні цілі. Про це він розказав Forbes.ua.

«Під час пандемії ми з Concorde  Capital продовжили інвестувати у нерухомість та медицину, а також зайшли до нової сфери – газовидобування.  Крім того ми провели IPO футбольного клубу «Верес», – говорить Ігор Мазепа.

«Я інвестую у дуже різні сектори української економіки — нерухомість, e-commerce, енергетику, IT, будівельні матеріали, ресторанно-готельний бізнес та інше. При чому український ринок медицини вважаю «блакитним океаном», котрий за своїм потенціалом можна порівняти з агроринком або навіть з металургією.  Оцінюємо його у $8 млрд.   Тому ми з Олегом Калашніковим активно розвиваємомережу клінік «Добробут». Ми виходимо за межі Києва і починаємо регіональну експансію. CAPEX для Добробуту на наступні пʼять років оцінюємо у $200-230 млн.», - прокоментував Ігор Мазепа для Forbes.ua.

Джерело та повна версія матеріалу: https://forbes.ua/money/meditsinskiy-atb-narodnyy-investfond-i-deurbanizatsiya-kak-investiruet-gendirektor-concorde-capital-igor-mazepa-26042021-1466