Головна сторінка
/

Торговельні операції

Торговельні операції

Concorde Capital професійно надає брокерські послуги як інституційним, так і приватним інвесторам на фінансовому ринку

Торговельні операції

Ми маємо глибоку експертизу і багатолітній досвід в проведенні торгових операцій будь-якої складності, як на внутрішньому, так і на міжнародних фондових ринках.

Ми працюємо з наступними інструментами з фіксованою дохідністю

  • Облігації внутрішньої державної позики України (ОВДП) номіновані в гривні – це державні боргові цінні папери, які випускаються Міністерством фінансів України. Ці облігації розміщуються на внутрішньому фондовому ринку. Перевагою ОВДП у порівнянні із банківськими депозитами є відсуніть податку на доходи фізичних осіб (18%) та воєнного збору (1.5%).


  • Валютні облігації внутрішньої державної позики – це державні боргові цінні папери, які випускаються Міністерством фінансів України і номіновані в іноземній валюті, найчастіше – в доларах США. Валютні ОВДП є привабливим інструментом, оскільки цей вид цінних паперів дозволяє «застрахуватись» від ризику девальвації гривні, а також дохідність за такими паперами зазвичай перевищує ставки валютних депозитів у банку.


  • Операції РЕПО – це операції з купівлі або продажу цінних паперів із зобов’язанням зворотнього їхнього продажу (купівлі) через визначений строк за заздалегідь обумовленою ціною, що здійснюється на основі єдиного договору РЕПО.

Вам необхідна кваліфікована консультація

Заповніть форму - ми дамо відповідь на всі Ваші питання