Головна сторінка
/

Інвестиційний Банкінг

Інвестиційний Банкінг

Залучення інвестицій, позикове фінансування, продаж та придбання бізнесу в Україні та за кордоном, розробка стратегії капіталізації

Наші партнери

Інвестиційний Банкінг

Concorde Capital надає повний комплекс інвестиційно-банківських послуг у сфері залучення капіталу, купівлі та продажу бізнесу та активів, реструктуризації, а також стратегічного консалтингу для максимізації вартості.

Ми працюємо з широким колом клієнтів, в тому числі, з великими та середніми корпораціями, фінансовими установами, а також державними компаніями.

З 2004 року Concorde Capital взяв участь у понад 70 операціях із залучення боргового та акціонерного капіталу, а також M&A транзакціях, що дозволило залучити в економіку України понад $4 млрд інвестицій. Досягнення команди Concorde Capital неодноразово були відзначені в міжнародних рейтингах Thomson Extel, Adam Smith, Cbonds та Institutional Investors.

Злиття та поглинання (M&A)

В рамках M&A напряму Concorde Capital пропонує широкий спектр послуг, супроводжуючи клієнта на кожному етапі транзакції – від підготовки стратегії і структуризації операції до проведення остаточних розрахунків між учасниками транзакції.

Продаж бізнесу або активів

Консультування власників в рамках повного або часткового продажу бізнесу. Основним завданням нашої команди є максимізація вартості для акціонерів, в першу чергу, шляхом пошуку потенційних покупців і створення конкурентного процесу продажу, а також структуризація і повний супровід транзакції на всіх етапах.

Придбання бізнесу або активів

Представляємо інтереси та консультуємо міжнародних і локальних покупців в процесі придбання бізнесу або активів, включаючи пошук прийнятних об'єктів, обгрунтування вартості та оцінки, узгодження умов операції, а також її безпосередня реалізація.

Придбання бізнесу за рахунок боргових засобів (LBO)

Структуризація та супровід викупу мажоритарної частки компанії менеджментом або стратегічним інвестором за рахунок залучення боргового фінансування.

Приватизація

Консультування уряду в рамках організації і проведення процесу приватизації об'єктів державної власності як шляхом продажу стратегічному інвестору, так і за допомогою публічного продажу акцій.

Залучення капіталу

Акціонерний капітал

Concorde Capital консультує компанії в процесі пошуку і залучення додаткового капіталу – як акціонерного, так і боргового, для фінансування подальшого зростання і розширення бізнесу, реалізації нових капіталомістких проектів, а також часткового cash-out поточних акціонерів.

IPO і Приватне розміщення акцій

Комплексна організація процесу залучення фінансування шляхом продажу міноритарної частки широкому колу інституційних та індивідуальних інвесторів з подальшим лістингом акцій компанії на одній зі світових або українських фондових бірж.

Private Equity і Venture Capital

Залучення акціонерного капіталу за допомогою продаж міноритарної частки в компанії одному або декільком фондам прямих інвестицій. Наша команда також активно займається сприянням в організації та супроводом інвестиційних раундів серед міжнародних та локальних венчурних фондів для швидкозростаючих компаній із сектору технологій.

Борговий капітал

Команда Concorde Capital має значний досвід в організації залучення різних форм боргового фінансування для компаній, включаючи супровід клієнта на всіх етапах спілкування з кредитно-банківськими установами і борговими інвесторами.

Кредитування бізнесу

Ми займаємося пошуком, структуризацією і комплексним супроводом залучення для компаній кредитно-банківського фінансування як для закриття поточних операційних потреб, так і для реалізації довгострокових капіталомістких проектів. Concorde Capital має довгостроковий досвід активної співпраці з найбільшими банками України, а також міжнародними фінансовими інституціями (EBRD, IFC, EIB, FМO).

Випуск внутрішніх та зовнішніх облігацій

Комплексна організація та структуризація процесу випуску боргових інструментів, котрі не передбачають застави (облігацій), як на українському, так і міжнародному ринку боргового капіталу (єврооблігації).

Мезонінне фінансування

Залучення гібридного беззаставного фінансування у формі комбінації боргового та акціонерного капіталу для фінансування розширення і підтримки високих темпів розвитку бізнесу.

Реструктуризація та стратегічне консультування

З моменту свого заснування в 2004 році Concorde Capital акумулював значну експертизу в галузі інвестицій, корпоративного управління та транзакційної практики в широкому спектрі бізнес-ситуацій, індустрій та ринкової кон’юнктури.

Фінансова реструктуризація

Консультування та розробка рішень, пов'язаних з реструктуризацією, рефінансуванням і управлінням зобов'язаннями, направлених на фінансове оздоровлення компанії, за умов дотримання балансу інтересів позичальника та кредитора.

Оцінка та due diligence бізнесу

Розрахунок оцінки вартості бізнесу та рекомендації щодо її збільшення. Проведення оцінки фінансового стану компанії, розробка фінансової моделі бізнесу та комплексна підготовка компанії з метою залучення зовнішнього фінансування.

Стратегічне консультування

Ми консультуємо менеджмент, акціонерів, інвесторів і кредиторів стосовно широкого діапазону питань, пов'язаних зі стратегічним плануванням, трансформацією бізнесу, управлінням капіталізацією компанії, а також сприяємо у вирішенні спірних ситуацій між учасниками бізнес-процесів.

Транзакції

Вам необхідна кваліфікована консультація

Заповніть форму - ми дамо відповідь на всі Ваші питання