Concorde Capital (Україна), Magnus Capital (США) і 7 O’Clock Capital (Китай) стали інвесторами в український стартап Weld Money, який дозволяє розплачуватися криптовалютою як традиційною банківською картою.
Ідея проєкту полягає в тому, щоб власники криптовалюти могли робити розрахунок карткою Weld Money за будь-яку покупку або послугу. Алгоритм активації карти складається з трьох кроків:
Після цього можна оплачувати будь-які онлайн або офлайн покупки карткою Weld Money як звичайною банківською карткою, а витрачена сума буде списуватися в еквіваленті з біржі. Планується, що карта Weld Money почне працювати вже в жовтні поточного року в Україні, а до кінця року в Європі та країнах СНД.
«Спочатку криптовалюта використовувалася досить вузьким колом, технічно підкованих людей, і тільки для великих переказів з-за високих транзакційних комісій і низки складнощів при виведенні її в фіат. Ми хочемо зробити розрахунок криптой при купівлі будь-якого товару або послуги простим і зручним», – зазначив співзасновник проєкту Weld Money Олексій Бобок.
Він повідомив, що зараз країни СНД є одними з лідерів за кількістю власників криптовалюти, а також рівню її масового використання.
«Платіжне рішення Weld як найкраще вирішує поточну ринкову потребу користувачів. Ми розраховуємо отримати значну частину ринку платежів країн СНД», – прокоментував угоду представник Magnus Capital Джонатан Путс.
Своєю чергою генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа зазначив, що в останні роки компанія крім традиційного інвестиційного-банківського бізнесу розвивається як фонд прямих інвестицій і дивиться на різні перспективні напрямки, в тому числі й на ринок криптовалют.«Ми починаємо новий для нас напрямок з інвестиції в стартап Weld Money. Бачимо великі перспективи в цьому ринку. Зрозуміло, що, як і в більшості стартапів, є свої ризики, але заперечувати те, що крипта стала частиною нової реальності, просто не має сенсу», – розповів Ігор Мазепа.
Довідка про компанії:
Magnus Capital – фонд цифрових активів, заснований в 2018 році з метою забезпечення підтримки та зростання всієї галузі. Компанія інвестувала і допомогла виростити таких гігантів, як DaoMaker, FalconSwap, Trustswap, Origin Protocol , а також низку інших проєктів
7 O’Clock Capital – венчурний фонд кріптоактівов, орієнтований на DeFi. Завдяки фінансуванню і наданню стартового майданчика для проєктів DeFi на ранній стадії, 7 O’Clock Capital прискорює впровадження DeFi й сприяє розвитку екосистеми DeFi у світі. Компанія також приділяє увагу іншим секторам блокчейнів, таким як публічні мережі, Web3, розподілене сховище, NFT, щоб допомогти блокчейну краще адаптуватися до глобальної фінансової системи, що існує, та підвищити ліквідність цифрових активів. Серед найбільш відомих інвестпроєктів – 1MillionNFTs, Chia Network, PlatON, SingularityDAO.
Concorde Capital – провідна українська інвестиційна компанія, заснована у 2004 році. Надає повний спектр міжнародних брокерських та інвестиційних послуг, а також займається прямими інвестиціями такі сфери, як медицина, ринок будматеріалів, нерухомість, енергетика, видобуток корисних копалин і IT. Використовуючи різні фінансові інструмент та інноваційний підхід до угод, Concorde залучив понад 4 млрд доларів для українських компаній у сфері металургії, автомобілебудування, нерухомості, а також хімічному, нафтогазовому, сільськогосподарському та фармацевтичному секторі.