Головна сторінка
/
Новини
/

Фінські благодійні організації передали Dobrobut Foundation шість сучасних автівок швидкої для порятунку українців

Фінські благодійні організації передали Dobrobut Foundation шість сучасних автівок швидкої для порятунку українців

14 March 2024

Фінська благодійна організація Pro patria Suomi-Ukraina Ry за підтримки Lions Club, а також Товариства українців у Фінляндії та Товариства українців Тампере передали благодійному фонду Dobrobut Foundation (заснований медичною мережею «Добробут») 6 сучасних автомобілів невідкладної медичної допомоги з усім необхідним оснащенням та медичними виробами.

Загальна вартість техніки та автомобілей складає близько 150 тис. євро. Передача автівок від фінських благодійників відбулась у Києві в медичному центрі “Добробут” на вул. Ідзиковських, 3, за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Фінляндії в Україні Яакко Лехтовірта, співвласників медичної мережі “Добробут” Олега Калашнікова та Ігоря Мазепи, а також директора Dobrobut Foundation Дмитра Гроссу.

Про це розповів у себе на сторінці Facebook генеральний директор інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа.

Мазепа розповів, що Dobrobut Foundation передасть ці автівки на схід України для порятунку життів наших захисників та громадян, що постраждали від ворожих обстрілів.

Машини невідкладної допомоги повністю укомплектовані спеціальним медичним обладнанням, зокрема, дефібриляторами, апаратами ШВЛ, ношами, кисневими балонами та іншим. Таке оснащення дозволить не лише транспортувати важкопоранених бійців до медичних закладів, а й надавати їм необхідну допомогу вже під час перевезення.

Самі автомобілі пригнали до України з фінського міста Нокіа самі члени Lions Club, подолавши відстань понад 1600 км.

Крім того, у співпраці з Dobrobut Foundation та за спонсорства Товариства українців Фінляндії, усі 6 автомобілів отримали нове медичне обладнання на суму понад 23 тис. євро. Додатково Pro patria Suomi-Ukraina Ry разом з Товариством українців Тампере передали близько двох тонн гуманітарної допомоги.

“Я відчуваю тепло на душі, допомагаючи народу, що бореться з темрявою за свою свободу. Маю й особисту історію, пов’язану з Україною. За кілька днів до мого першого візиту до вашої країни моя дружина розлучилася зі мною. Я був дуже пригнічений. Але Україна фактично вилікувала мене — коли я побачив, що тут відбувається, то зрозумів, що мої проблеми — то дрібниці. Ми дуже раді, що маємо надійного партнера в Україні — благодійний фонд Dobrobut Foundation. Завдяки нашій співпраці ми точно знаємо, що гуманітарна допомога за фінансової підтримки нашого основного партнера Lions Club, а також за участі Товариства українців у Фінляндії та Товариства українців Тампере потрапить саме туди, де вона потрібна”, — ділиться член Lions Club, співзасновник і співголова Pro patria Suomi-Ukraina Ry Томмі Торме.

“Я не перестаю дивуватися, як бажання допомогти українцям об’єднує людей та організації з різних куточків світу. Я дуже радий, що спільні зусилля команди Dobrobut Foundation, Lions Club, Pro patria Suomi-Ukraina Ry, Товариства українців у Фінляндії, Товариства українців Тампере та нашого українського партнера допоможуть забезпечити наших захисників машинами невідкладної допомоги та медичними розхідниками“, — констатував директор Dobrobut Foundation Дмитро Гроссу.

Це вже не перший випадок співпраці Dobrobut Foundation та Pro patria Suomi-Ukraina Ry. Минулого року благодійний фонд медичної мережі “Добробут” отримав фуру з медичними інструментами, виробами для одноразового використання, меблями, а також наборами для новонароджених дітей. Усе оснащення фонд передав у госпіталь МВС, благодійному фонду “Слов’янська мрія”, що дбає про людей у прифронтових зонах, а також малозахищеним внутрішньо переміщеним особам.

Останні новини

8

02/2024

Компанія «Сонячне ремесло» залучила іноземного інвестора та розширює видобуток бурштину в Рівненській області

Компанія «Сонячне ремесло» Ігоря Мазепи та його партнерів розширяє свою діяльність та починає роботу на...

News

23

01/2024

Апеляційний суд Києва частково задовільнив позов адвокатів Ігоря Мазепи

News

19

01/2024

Затримання Ігоря Мазепи пов’язане з його позицією на захист бізнесу в України

Затримання засновника однієї з найбільших інвестиційних компаній в Україні Concorde Capital Ігоря Мазепи пов’язане з...