Головна сторінка
/
Новини
/

Concorde Capital з партнерами вирішив розвивати бурштиновий проєкт замість його продажу

Concorde Capital з партнерами вирішив розвивати бурштиновий проєкт замість його продажу

1 December 2023

“Ми проаналізували все та вирішили розвивати проєкт “Сонячне ремесло” разом з партнерами. Це унікальна компанія — єдина в Україні, яка отримала всі ліцензії та дозволи на видобуток бурштину у держави”, — сказав засновник і генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа агентству “Інтерфакс-Україна” в понеділок.

За його словами, приступити до видобутку планується вже в травні цього року.

“Проєкт розрахований на 5-6 років, після відпрацювання родовища відновимо ліс на його території”, — додав Мазепа.

Згідно інвестпропозиції Concorde Capital від вересня минулого року, ліцензія на видобуток бурштину-сирцю на родовищі “Володимирець Східний” видана у 2009 році та є чинною до 2029 року, ліцензійна площа 83,9 га. У 2014-2017 роках було видобуто 8,5 тонн з 18 га, які зараз вимагають рекультивації, на 5-6 га запасів немає.

За оцінками компанії, реалістичний темп видобутку становить від 7 до 12 тонн в рік. Запропонована в вересні минулого року ціна активу передбачала прибутковість інвестора на вкладений капітал на рівні 66% в рік і термін окупності інвестицій — півтора року при середньозваженій ціні бурштину в $ 600 за кг.

У вересні минулого року був оголошений аукціон з продажу цього янтарного проєкту через “Прозорро.Продажі”, який повинен був пройти в жовтні, проте він не відбувся.

Згідно держреєстру, 58% в ТОВ “Центр” Сонячне ремесло “належить” Конкорд Консалтинг“, 32% – Юрію Благодир та 10% – Галині Симхи.

Concorde Capital — одна з провідних українських інвестгруп, заснована у 2004 році. Надає повний спектр міжнародних брокерських та інвестиційних послуг. Використовуючи різні фінансові інструменти, компанія залучила понад $ 3 млрд для українських компаній у сфері металургії, автомобілебудування, нерухомості, а також хімічному, нафтогазовому, сільськогосподарському та фармацевтичному секторі.

 

Останні новини

14

03/2024

Фінські благодійні організації передали Dobrobut Foundation шість сучасних автівок швидкої для порятунку українців

Фінська благодійна організація Pro patria Suomi-Ukraina Ry за підтримки Lions Club, а також Товариства українців...

8

02/2024

Компанія «Сонячне ремесло» залучила іноземного інвестора та розширює видобуток бурштину в Рівненській області

Компанія «Сонячне ремесло» Ігоря Мазепи та його партнерів розширяє свою діяльність та починає роботу на...

News

23

01/2024

Апеляційний суд Києва частково задовільнив позов адвокатів Ігоря Мазепи