Головна сторінка
/
Новини
/

Concorde Capital запускає декілька нових інвестиційних продуктів для приватних інвесторів

Concorde Capital запускає декілька нових інвестиційних продуктів для приватних інвесторів

30 November 2023

Інвестиційна компанія Concorde Capital (Київ) запускає декілька інвестиційних продуктів для приватних інвесторів. Зокрема, пропозицію щодо інвестування в заміський готельно-ресторанний комплекс SHELEST, сервіс з інвестування на закордонних фінансових ринках, а також послугу з управління капіталом юридичних осіб в Україні в В2В сегменті.

«Наразі ми бачимо велику перспективу у залученні грошей приватних інвесторів. Це пов’язане зі значним обмеженням інвестиційних пропозицій та великою кількістю грошей на ринку. Адже середня дохідність в житлову нерухомість складає 5-7% річних, а ставка за довгостроковими депозитами в гривні складає 6-8%, у доларах — 1-3% річних. Тому ми пропонуємо інвестувати, зокрема, в заміський комплекс SHELEST, що дозволить зайти в проєкт з досить невеликої суми та отримувати 8,5% річних в доларах, що є чи не найбільшою дохідністю серед всіх пропозицій на ринку дохідної нерухомості», – розповів під час презентації Генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа.

«Ринок дохідної нерухомості в Україні набирає обертів. Ми бачимо величезні можливості у цьому сегменті та хочемо розвивати безліч схожих об’єктів. Для старту реалізації цієї ідеї ми обрали один із найкращих готельно-ресторанних комплексів України – SHELEST. Перевагами нашої інвестиційної пропозиції виступають: висока відсоткова ставка, яка нараховується на капітал інвестора з першого дня зарахування коштів, зобов’язання по поверненню тіла інвестицій через 3 роки, а також низький поріг входу – мінімальний розмір інвестиції 20 000 доларів», – розповів директор департаменту управління активами Артем Щербина.

Загалом, в цей проєкт планується залучити 5 млн доларів, які будуть спрямовані на розвиток інфраструктури комплексу.

«Серед стратегічних планів по розвитку ми ведемо активне проєктування SPA-комплексу, який стане продовженням готельного модуля, а зв’язкою між ними виступить великий відкритий басейн. Також, ми працюємо над концепцією Event Hall та готуємось до будівництва другої черги орендних будинків у лісі. Фінальним кроком стане будівництво житлового містечка на продаж із котеджами площею близько 200 кв. м», – зазначила керуюча готельно-ресторанного комплексу SHELEST Олена Мурадян.


Справка про компанію:
Concorde Capital – провідна українська інвестиційна компанія, заснована у 2004 році. Надає повний спектр міжнародних брокерських та інвестиційних послуг, а також займається прямими інвестиціями такі сфери, як медицина, ринок будматеріалів, нерухомість, енергетика, видобуток корисних копалин і IT. Використовуючи різні фінансові інструмент та інноваційний підхід до угод, Concorde залучив понад 4 млрд доларів для українських компаній у сфері металургії, автомобілебудування, нерухомості, а також хімічному, нафтогазовому, сільськогосподарському та фармацевтичному секторі. Генеральний директор та засновник компанії  – Ігор Мазепа.

Останні новини

14

03/2024

Фінські благодійні організації передали Dobrobut Foundation шість сучасних автівок швидкої для порятунку українців

Фінська благодійна організація Pro patria Suomi-Ukraina Ry за підтримки Lions Club, а також Товариства українців...

8

02/2024

Компанія «Сонячне ремесло» залучила іноземного інвестора та розширює видобуток бурштину в Рівненській області

Компанія «Сонячне ремесло» Ігоря Мазепи та його партнерів розширяє свою діяльність та починає роботу на...

News

23

01/2024

Апеляційний суд Києва частково задовільнив позов адвокатів Ігоря Мазепи