Головна сторінка
/
Новини
/

Concorde Capital запустив онлайн платформу з купівлі-продажу сільгосп землі KupiPai

Concorde Capital запустив онлайн платформу з купівлі-продажу сільгосп землі KupiPai

30 November 2023

Інвестиційна компанія Concorde Capital запустила аграрну онлайн платформу KupiPai (https://kupipai.com.ua ), яка об`єднає власників паїв, інвесторів та агрохолдинги . Весь юридичний та консалтинговий супровід угод купівлі-продажу платформа забезпечує «під ключ».

«За нашими прогнозами на першому етапі відкриття ринку землі 1 га чорнозему буде коштувати в середньому близько 2000 дол./га, при тому що агрохолдинг-орендар буде платити орендну плату в розмірі 150-200 дол./рік. Таким чином гарантований рентний дохід буде на рівні 7%-10% річних. При цьому, ріст ціни землі очікується на рівні на 15%-20% на рік за аналогією з ціновими трендами більшості Європейських країн після відкриття ринку землі. Той факт, що найближчі два роки «великий капітал» не може вийти на ринок, забезпечить максимізацію дохідності для інвесторів-«першопрохідців».  А наша платформа забезпечить швидкий та надійний процес купівлі-продажу для обох сторін», – розповів під час презентації KupiPai генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа.

Також Ігор Мазепа зазначив, що наразі інвестиція в купівлю землі більш прибуткова альтернатива інвестиціям в житлову нерухомість та банківські депозити. Оскільки при інвестиції в житлову нерухомість середній дохід складає 5%-7% річних, а інвестор має ще й «головний біль» в вигляді постійного контролю за підтримкою належної якості активу.  При здачі землі в оренду агрохолдингу інвестор отримає 7%-10% річних, і саме агрохолдинг буде підтримувати відмінний стан землі, бо це його основний виробничий актив. Ставка за довгостроковими депозитами в гривні складає 6%-8%, у доларах — 1%-3% річних, при тому що гарантом повернення коштів виступає банк та держава (в межах суми гарантування вкладу), а інвестиції в землю забезпечені твердою заставою в вигляді самої земельної ділянки.

KupiPai допоможе потенційним інвесторам, орендарям та продавцям землі знайти один одного та зробити угоду «під ключ». Платформа передбачає:

 • Підбір ділянок для інвестування.На інтерактивній карті інвестор самостійно або за допомогою консультантів KupiPai обирає перелік с/г ділянок для придбання.
 • Укладання договору щодо надання послуг та видача довіреності KupiPai. При укладанні договору інвестор авансує комісійний внесок – 5% від загальної вартості земельних ділянок за супроводження угоди та компенсує додаткові витрати на нотаріальне посвідчення угод.
 • Безготівковий переказ коштів на користь власників земельних ділянок. Розрахунки щодо купівлі-продажу земельних ділянок здійснюються виключно між фізичною особою інвестором і землевласником без залучення KupiPai.
 • Отримання документів на землю та договору оренди з агрохолдингом поштою або особисто.
 • Збільшення дохідності на інвестований капітал. Термін окупності інвестицій в землю за умови самостійного викупу землі агрохолдингами складає 10-15 років. Такі інвестиції доцільніше спрямувати на розширення земельного банку через купівлю корпоративних прав сусідніх господарств, що забезпечує термін окупності 4-6 років.
 • Нівелювання ризиків «недружньої» скупки. На відміну від локальних конкурентів, інвестори, залучені KupiPai, є портфельними й націлені на отримання довгострокового пасивного інвестиційного доходу.
 • Збільшення середнього терміну оренди земельного банку. KupiPai забезпечує перепідписання довгострокового договору оренди інвестора з агрохолдингом, тим самим збільшуючи середній термін оренди с/г угідь.
 • Зменшення натуральної частки розрахунків і «соціальних» витрат. Розрахунки з інвесторами будуть проводитися виключно в грошовій формі.
 • Збільшення ліквідності земельної ділянки. При продажу земельної ділянки самостійно, процес реалізації угоди купівлі-продажу триватиме до 3 місяців та може бути «заблокований» поточним орендарем. Механізм переуступки першочергового права викупу агрохолдинга-партнера KupiPai на користь інвестора, що залучив KupiPai, угода купівлі-продажу може бути реалізована за 1-2 тижні.
 • Отримання «справедливої» ціни за земельну ділянку. Землевласник не завжди може отримати ринкову ціну, оскільки коло потенційних покупців земельних ділянок, як правило обмежене, поточним орендарем та декількома локальними фермерами. Портфельні інвестори залучені KupiPai готові платити «справедливу» ціну на рівні х10-x14 до поточної ставки оренди.
 • Юридичний супровід. Завдяки партнерству із провідними юридичними компаніями у сфері аграрного права KupiPai гарантує належний юридичний супровід угоди купівлі-продажу земельної ділянки та розрахунки сторін.

Довідка про компанію:

Concorde Capital – провідна українська інвестиційна компанія, заснована у 2004 році. Надає повний спектр міжнародних брокерських та інвестиційних послуг. Використовуючи різні фінансові інструменти, компанія залучила понад 3 млрд доларів США для українських компаній у сфері металургії, автомобілебудування, нерухомості, а також хімічному, нафтогазовому, сільськогосподарському та фармацевтичному секторі. Генеральний директор та засновник компанії – Ігор Мазепа. Сайт компанії concorde.ua.

Останні новини

14

03/2024

Фінські благодійні організації передали Dobrobut Foundation шість сучасних автівок швидкої для порятунку українців

Фінська благодійна організація Pro patria Suomi-Ukraina Ry за підтримки Lions Club, а також Товариства українців...

8

02/2024

Компанія «Сонячне ремесло» залучила іноземного інвестора та розширює видобуток бурштину в Рівненській області

Компанія «Сонячне ремесло» Ігоря Мазепи та його партнерів розширяє свою діяльність та починає роботу на...

News

23

01/2024

Апеляційний суд Києва частково задовільнив позов адвокатів Ігоря Мазепи