Головна сторінка
/
Новини
/

Не лайком єдиним: Mazepa Awards запустила голосування за бізнес-інфлюенсера року

Не лайком єдиним: Mazepa Awards запустила голосування за бізнес-інфлюенсера року

1 December 2023

Інвестиційна премія Mazepa Awards відкрила голосування за найкращого бізнес-інфлюенсера України. Голос за свого фаворита можна віддати на сайті НВ до 28 лютого включно.

У номінації «Бізнес-інфлюенсер» представлені десять фахівців, які щодня доносять українцям найсвіжішу інформацію про інвестиції, технології та важливість їх успішного злиття. Серед номінантів відомі фінансисти, журналісти та маркетологи: Андрій Федорів, Сергій Фурса, Олексій Тимофєєв, Андрій Бродецький, Ілля Кабачинський, Станіслав Юрасов, Михайло Сапітон, Роман Судольський, Владислава Зацаринна та Любомир Остапів.

Лонґ-лист номінантів сформували генеральні партнери Mazepa Awards: компанії Concorde Capital, Roosh та Truman. Надалі аудиторія своїми голосами визначить шорт-лист з трьох номінантів. Переможця у номінації «Бізнес-інфлюенсер» обере журі з числа експертів у сфері бізнесу, інвестицій та технологій.

«Наші номінанти – люди, що формують порядок денний в інформаційному полі навколо інвестринку. Їхня експертиза не тільки розкриває фоловерам природу і значення багатомільярдних угод в технологічній сфері, але й впливає на спосіб інвестиційного мислення людей, що укладають ці угоди», – розповідає ініціатор премії Mazepa Awards Ігор Мазепа

Всього премія Mazepa Awards нагородить переможців у 10 номінаціях. За претендентів у восьми категоріях вже можна проголосувати на офіційному сайті премії до 28 лютого включно.

Володаря Гран-прі – най-най серед всіх кандидатів – оберуть гості церемонії нагородження Mazepa Awards, що відбудеться 15 квітня.

Премію Mazepa Awards заснував Гендиректор інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа. За більш ніж 17 років компанія залучила в Україну понад $4 млрд інвестицій. За словами Ігоря Мазепи, ця премія покликана нагородити компанії та людей, що вкладають в Україну не тільки гроші, а й частину свого життя.

Останні новини

14

03/2024

Фінські благодійні організації передали Dobrobut Foundation шість сучасних автівок швидкої для порятунку українців

Фінська благодійна організація Pro patria Suomi-Ukraina Ry за підтримки Lions Club, а також Товариства українців...

8

02/2024

Компанія «Сонячне ремесло» залучила іноземного інвестора та розширює видобуток бурштину в Рівненській області

Компанія «Сонячне ремесло» Ігоря Мазепи та його партнерів розширяє свою діяльність та починає роботу на...

News

23

01/2024

Апеляційний суд Києва частково задовільнив позов адвокатів Ігоря Мазепи