Головна сторінка
/
Новини
/

Зміни у команді Concorde Capital

Зміни у команді Concorde Capital

30 November 2023

Інвестиційна компанія Concorde Capital (Київ) у грудні 2021 року зробила кадрові зміни у команді інвестиційно-банківського департаменту.

Керуючим директором інвестиційно-банківського департаменту (IB) Concorde Capital призначено Ігоря Сотника, який раніше обіймав посаду директора IB департаменту. Він змінив на цій позиції Сергія Чуйкіна, котрий залишив компанію для розвитку власних проектів. Ігор має понад 10 років досвіду роботи у сфері інвестиційного банкінгу. За час роботи в Concorde Capital з 2011 року Ігор брав участь у більш ніж 30 угодах, які включали M&A, реструктуризацію, залучення боргового та акціонерного фінансування для великих українських приватних та державних компаній. Найбільші угоди, завершені Ігорем: реструктуризація кредитного портфеля виробничої компанії в розмірі $110 млн, реструктуризація єврооблігацій Укрзалізниці на $500 млн, придбання медичної мережі «Добробут» та подальше залучення інвестиції Horizon Capital, придбання активів групи HeidelbergCement в Україні, а також придбання міноритарного пакету акцій в одному із найбільших в Україні e-commerce проєктів.

Євгена Пахомова призначено віце-президентом IB департаменту, він зосередиться на супроводі та структуруванні угод. Раніше Євген обіймав позицію старшого спеціаліста інвестиційно-банківського департаменту. Євген приєднався до Concorde Capital у 2016 році та відповідає за супровід M&A угод, проєктів із залучення боргового та акціонерного фінансування, реструктуризації боргу. Також має значний досвід роботи з активами на ринку NPL. У портфелі Євгена понад 15 успішних угод, найбільшими з них є реструктуризація кредитного портфеля виробничої компанії у розмірі $110 млн, реструктуризація заборгованості найбільшого виробника гнучкої пакування в регіоні CEE, супровід угоди з придбання активів групи HeidelbergCement в Україні. До того, як приєднатися до команди  Concorde Capitlal, Євген працював старшим аудитором у KPMG, де отримав досвід супроводу проєктів великих компаній у сфері телекомунікацій, енергетики, будівельних матеріалів та рітейлу.

Директор з оригінації Олександр Вікторов сфокусується на ринках IT та технологій. Олександр має більш ніж 15-річний досвід роботи у сфері корпоративних фінансів, інвестицій та стратегічного консультування за участю у міжнародних та локальних угодах. За роки роботи на інвестринку набув практичного досвіду в організації, структуруванні та виконанні як приватних, так і державних угод ECM/DCM, а також угод M&A. Має великий досвід у галузі консультування молодих та зростаючих підприємств щодо залучення капіталу та стратегії. Олександр спеціалізується на ринках акціонерного та боргового капіталу, приватних та венчурних інвестиціях, злиттях та поглинаннях, оцінці бізнесу та дослідженнях, розробці стратегій, управлінні проєктами.

«Конкорд завжди був кузнею кадрів не лише на інвестиційному ринку, багато наших колег зараз працюють в абсолютно різних секторах або розвивають свої бізнеси. Одна з головних цінностей компанії – зростання, тому ми завжди раді, коли наші колеги йдуть вгору кар’єрними сходами саме всередині компанії. Зараз у нас вийшла дуже сильна команда з тих хлопців, які давно працюють у Конкорді та пройшли практично всі стадії кар’єрної еволюції», – прокоментував генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа.

Останні новини

14

03/2024

Фінські благодійні організації передали Dobrobut Foundation шість сучасних автівок швидкої для порятунку українців

Фінська благодійна організація Pro patria Suomi-Ukraina Ry за підтримки Lions Club, а також Товариства українців...

8

02/2024

Компанія «Сонячне ремесло» залучила іноземного інвестора та розширює видобуток бурштину в Рівненській області

Компанія «Сонячне ремесло» Ігоря Мазепи та його партнерів розширяє свою діяльність та починає роботу на...

News

23

01/2024

Апеляційний суд Києва частково задовільнив позов адвокатів Ігоря Мазепи