Головна сторінка
/
Новини
/

Concorde Capital продав свою частку підприємства з виробництва картону в Хмельницькій області

Concorde Capital продав свою частку підприємства з виробництва картону в Хмельницькій області

24 November 2023

Компанія Concorde Capital (Генеральний директор – Ігор Мазепа), продала свою частку у підприємстві з виробництва картону

Інвестиційна компанія Concorde Capital (Київ) разом з партнерами продали свою частку підприємства з виробництва тарного картону ТОВ “Зелений Парк” (м. Ізяслав, Хмельницька обл.), яка складала близько 72%. Угода з продажу закрилася 28 квітня 2021 року.  Деталі угоди не розголошуються.

«Ми разом з партнерами побудували надсучасний завод, здатний виробляти 200 тон картону на добу з вторинної сировини (макулатури), запустили виробництво, а потім знайшли інвестора, який буде розвивати підприємство. В цьому і полягає інвестиційний бізнес», – прокоментував подію генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа.

Будівництво заводу було завершено у 2020 році. Підприємство здатне виробляти 60 000 тон тарного картону на рік. Потенційна доля ринку ТОВ “Зелений Парк” – 9%.

 

Довідка про компанію:

Concorde Capital – провідна українська інвестиційна компанія, заснована у 2004 році. Надає повний спектр міжнародних брокерських та інвестиційних послуг. Використовуючи різні фінансові інструменти, компанія залучила понад 3 млрд доларів США для українських компаній у сфері металургії, автомобілебудування, нерухомості, а також хімічного, нафтогазового, сільськогосподарського та фармацевтичного секторів.

Останні новини

14

03/2024

Фінські благодійні організації передали Dobrobut Foundation шість сучасних автівок швидкої для порятунку українців

Фінська благодійна організація Pro patria Suomi-Ukraina Ry за підтримки Lions Club, а також Товариства українців...

8

02/2024

Компанія «Сонячне ремесло» залучила іноземного інвестора та розширює видобуток бурштину в Рівненській області

Компанія «Сонячне ремесло» Ігоря Мазепи та його партнерів розширяє свою діяльність та починає роботу на...

News

23

01/2024

Апеляційний суд Києва частково задовільнив позов адвокатів Ігоря Мазепи