Головна сторінка
/
Новини
/

Онлайн платформа KupiPai у жовтні уклала 40 угод з купівлі-продажу землі

Онлайн платформа KupiPai у жовтні уклала 40 угод з купівлі-продажу землі

1 December 2023

Аграрна онлайн-платформа для угод щодо купівлі-продажу сільгоспземель KupiPai, котру запустила у серпні інвесткомпанія Concorde Capital  (Генеральний директор та засновник компанії –Ігор Мазепа ) як посередник для укладання угод щодо купівлі-продажу землі, у жовтні вийшла на обсяг 40 угод на місяць. Про це інформагентству Інтерфакс-Україна повідомив Керівник проєкту KupiPai  Володимир Радько.

«У серпні, коли ми лиш запустили нашу платформу, в нас було три угоди, у вересні – близько 20, а у жовтні – вже 40. У листопаді ми очікуємо на 50 угод. Найближчим часом сподіваємося, що KupiPai вийде на 50-70 угод на місяць», – розказав Володимир Радько  журналістам.

За його словами, зараз на платформі KupiPai зареєстровано 420-430 пропозицій від продавців земельних паїв та понад 2 тисячі – від покупців. Основний партнер-агрохолдинг – «Укрлендфармінг».

Також Керівник проєкту KupiPai уточнив, що середня ціна продажу зараз складає близько 150 тис грн за пай при середній площі паю 3,5-3,6 га, а середня прибутковість (орендна плата) – 6,75%. Він додав, що окремі продавці виставляють  ціни до $4-4,5 тис. за га, проте за такими дорогими пропозиціями фіксується подальше зниження ціни до 50%.

Одночасно середня ціна угод також поступово виросла приблизно з $1,5 тис. за гектар до $2 тис. за гектар.

Говорячи про складнощі ринку землі, Володимир Радько відзначив залежність від місцевих нотаріусів, котрих хоч і стає більше, але ціна їхніх послуг поки що лишається досить високою – 12-14 тис. грн.

Також Володимир Радько розповів, що рекордно швидку угоду вдалося укласти за п’ять днів, а рекордно довга угода зайняла 1,5 місяці. За його словами, компанія сподівається вийти на стандартний строк оформлення угод – тиждень-два.

Як раніше повідомлялося, ідея роботи платформи KupiPai полягає в тому, що купівля земельної ділянки пов’язана зі здачею його в оренду агорохолдингу терміном приблизно на 15 років. Concorde Capital отримує комісію за свої послуги у розмірі  5% від суми угоди.

Платформа Kupipai пропонує ряд послуг: підбір ділянок для інвестування, укладання договору про надання послуг, безготівкову транзакцію засобів між фізичною особою-інвестором і землевласником, отримання документів на землю і укладання договору оренди з агрохолдингом.

Concorde Capital – одна з провідних українських інвестиційних груп, заснована в 2004 році. Надає повний спектр міжнародних брокерських та інвестиційних послуг.

Джерело: Інтерфакс-Україна.

Останні новини

14

03/2024

Фінські благодійні організації передали Dobrobut Foundation шість сучасних автівок швидкої для порятунку українців

Фінська благодійна організація Pro patria Suomi-Ukraina Ry за підтримки Lions Club, а також Товариства українців...

8

02/2024

Компанія «Сонячне ремесло» залучила іноземного інвестора та розширює видобуток бурштину в Рівненській області

Компанія «Сонячне ремесло» Ігоря Мазепи та його партнерів розширяє свою діяльність та починає роботу на...

News

23

01/2024

Апеляційний суд Києва частково задовільнив позов адвокатів Ігоря Мазепи